Go and die

باراک اوباما، گفته است که تحریمهای تازه علیه ایران "شدیدترین" تحریمهایی است که تا کنون علیه دولت این کشور اعمال شده است. افزود که دولت ایران باید درک کند که امنیت واقعی از طریق تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای بدست نمی آید. رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که تحریمهای تازه علیه ایران "پیام صریحی" به ایران درخصوص برنامه های هسته ای این کشور می دهد. وی که در واکنش به تصویب تحریمهای تازه علیه ایران سخن می گفت افزود که "ما حق ایران را برسمیت می شناسیم. اما این حقوق باید با مسئولیت همراه باشد." اوباما علاوه کرده است که این قطعنامه تا کنون جامع ترین تحریم های وضع شده علیه ایران را شامل می شود. (بی بی سی)

احمدی نژاد هم بلافاصله جواب داد:
این قطعنامه برای ملت ایران به جوی نمی ارزد

(الحق که رایم حلالت حاجی ،البته تا زمانی که تو خط ولایت باشی)

 

/ 6 نظر / 21 بازدید
کوله بار

سلام خدا قوت! بالاخره بعد از تلاشهای پیاپی آپ کردم[دست]

رفیق

اییییول کاریکاتورشو[خنده]

منو نمیشناسی؟!!!

زنده ای؟؟؟ خب به روز کن دیگه عجبا

سنا

الوووووووووووووووو....؟؟؟؟ الو؟؟ سنا سنا شرهانی سنا سنا شرهانی؟؟؟؟ شرهانی صدامو داری؟ بابا بنده ی خدا دیگه بیشتر از این نمیتونیم بمونیما.... پرنده باید بپره..... اومدیم حلالیت[لبخند] می خوایم بریم آدم شیم تف به ریا!!!! التماس دعا.... یا علی اختی....

فطرس

خبر فوري خبر فوري عزیزانی كه میخواهند بدانند پشت پرده اتفاقات دانشگاه آزاد چه چیزی در حال رخ دادن است حتما این سند مهم دانشگاه آزاد را در وبلاگ جماران ببینند و بخوانند و نظر بدهند.